SUPA-TRAC™

Supa-Trac™ jest niedoścignionym na rynku systemem paneli zabezpieczającym murawy przy średnich obciążeniach. Świetnie sprawdza się na każdego rodzaju nawierzchniach, a także z łatwością dopasowuje się do nierówności występujących na powierzchni. Ponad to, system ten jest bardzo lekki oraz łatwy w użyciu. Dodatkowo, unikalny kształt paneli umożliwia zabezpieczyć murawę na całym stadionie w kilka godzin. Co więcej, odbywa się to bez pomocy sprzętu ciężkiego oraz jakichkolwiek narzędzi,

Co więcej, Supa-Trac™ to wyśmienity system ochrony trawników, który pozwala na zabezpieczenie ich aż do 8 dni. System ten daje nieograniczone możliwości, dzięki którym obiekt Stadionu wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom.

Supa-Trac™ nadaje się na każdą powierzchnię, od trawiastej poprzez ziemię, piasek, żwir, aż po twarde nawierzchnie. Panele posiadają własny system odprowadzania wody i powietrza, dzięki czemu zachowują cyrkulację powietrza na zabezpieczanym terenie. Obojętność elektryczna, odporność na środki chemiczne, korozję, promienie UV oraz specjalna antypoślizgowa struktura i szeroka gama kolorystyczna pozwalają na uzyskanie bezpiecznych, ciekawych, jak również estetycznych kompozycji.

Zastosowanie:

  • zabezpieczenie muraw stadionów,
  • czyste, bezpieczne powierzchnie w trakcie trwania imprez masowych,
  • chodniki, alejki pomiędzy namiotami, jak również stoiskami podczas pikników, koncertów festiwali, wystaw plenerowych,
  • podłogi w namiotach, halach,
  • strefy do zabaw i tańca.

Dane techniczne:

Materiał: PP
Wymiary panelu: 966 mm x 275 mm
Powierzchnia krycia 1 panelu: 0,21 m2
Grubość panelu: 34 mm
Waga panelu: 2,025 kg
Waga na 1m2: 9,7 kg
Temperatura zastosowania: od – 40 do + 40 °C
Dopuszczalne obciążenie ruchome: ruch pieszy